Když ložnice sabotuje vášeň v partnerském vztahu

Feng Shui pro ložnici

Věděli jste, že každá věc, kterou máte v ložnici, na vás a vašeho partnera působí?

Že může přimo ovlivnit:

• jak se vy nebo on/ona cítíte
  • a zda máte chuť na vášnivé chvíle nebo vůbec ne?

KDYŽ LOŽNICE NABÁDÁ K PRÁCI, NIKOLI K VÁŠNI

Pokud první co večer v ložnici vidíte je hora nevyžehleného prádla nebo zapnutý notebook, tak váš mozek okamžitě přepne.

A to do racionálního módu, kdy se vám můžou začít vybavovat:

• nedokončené věci do práce
  • nebo v domácnosti.

V horším případě se objeví i pocit viny, že jste něco neudělali. Že nemáte hotovo.

V tom nejhorším případě se do té hory prádla pustíte…

… a na vášeň a dovádění už můžete zapomenout úplně… A tím pádem i váš partner.

HRAVOST A POZITIVNÍ EMOCE AKTIVUJÍ VÁŠEŇ

Vše, co v ložnici máte, totiž ovlivňuje vaše:

• emoce (pozitivní či negativní)
  • stav mysli (racionální či hravý)
  • stav těla (únava nebo přiliv energie)

Pokud vás něco v ložnici byť jen podvědomě stresuje, připomíná práci, unavuje už jen při pomyšlení (nevyžehlené prádlo), tak je o to těžší se opravdu uvolnit.

A uvolnění je základem vášně, hravosti a smyslnosti.

MÍSTO KDE SE MŮŽETE ODDAT PARTNERSKÉMU DOVÁDĚNÍ

Ložnice je v celém vašem příbytku tím hlavním symbolem partnerského vztahu, vášně a intimity.

Ostatní místnosti v bytě jako kuchyň nebo obývací pokoj jsou přístupné návštěvám. V nich často nemůžete být úplně sami sebou, v těchto místnostech chcete mít prostor i pro vnější svět.

Proto je důležité mít doma 1 místo, kde byste se měli mít možnost:

• opravdu uvolnit,
  • být sami sebou,
  • oddat se snění
  • a partnerskému dovádění.

A tím místem je právě vaše ložnice.

Ložnice je místo, které by vás mělo v intimním vztahu maximálně podporovat.

Nikoli blokovat.

A tak pokud máte chuť oživit či více podpořit vášeň ve vašem životě, je důležité z vaší ložnice odstranit tzv. sabotéry vášně.

Tedy věci, které by mohly vášni bránit. Z mé praxe v oblasti Feng Shui jsou to nejčastěji následující 3 kategorie věcí.

3 NEJČASTĚJŠÍ SABOTÉŘI VÁŠNĚ V LOŽNICI

Sabotér vášně č. 1 – Elektronika

Veškeré moderní technologie, jako:

• notebooky,
  • mobily,
  • tablety,
  • televize

mají tendenci vás odvádět z přítomného okamžiku. Přesouvají energii z těla do hlavy, mentálně vás aktivují.

K partnerské vášni ale potřebujete mít především aktivované své tělo a smysly.

Příliš aktivní mozek je zábranou uvolnění.

Existují výjimky – například podívat se v ložnici s partnerem na notebooku na romantický film může být velmi vášeň podporující.

Ale pokud na notebooku doděláváte vy či partner ještě v 11 večer pracovní úkoly, tak to pro váš vztah může být celkem kontraproduktivní.

Řešením je udělat s partnerem dohodu, za jakých podmínek může elektronika v ložnici být. Např. že do 22 hod je to ok, ale po tomto termínu už musí z ložnice pryč.

Sabotér vášně č. 2 – Věci spojené se starostmi, povinnostmi a financemi

Například:

• šanony se složenkama,
  • bankovní výpisy
  • dokumenty k vaší hypotéce
  • dokumenty k jakémukoli soudnímu či kárnému řízení (probíhajícímu nebo již ukončenému)
  • firemní manuály a jiné dokumenty spojené s prací
  • rozdělané domácí práce, jako žehlení, šití, atd.

nejsou v ložnici právě ideální.

Tyto věci vás můžou podvědomě stresovat, vytvářet negativní emoce a bránit tak uvolnění.

Dejte si tu práci a najděte jim místo někdo mimo vaši ložnici.

Uvidíte, že pocítíte změnu!

Pokud tyto věci v ložnici musí být z prostorových důvodů, tak je mějte co nejdále od postele, nejlépe ve skříni nebo zásuvce.

Ta nejméně ideální varianta je, že jsou dokumenty uložené na viditelném místě, například na polici nebo stole. Pak je dobré je na noc zakrývat látkou.

Když ta látka bude mít třásně, tak vám naopak k vášni dopomůže 🙂

Sabotér vášně č. 3 – Fotky kohokoli jiného než vás a partnera

Fotky obecně mají obrovskou sílu, a jejich síla je v ložnici ještě umocněná díku tomu, že na vás působí po dobu spánku.

Fotky totiž dokáží:

• znásobit vaše emoce
  • a vyvolat i hluboko uložené vzpomínky.

Jaké fotky v ložnici NEMÍT?

• Fotky dětí – utvrzují vás v roli rodiče, nikoli milence.

Pokud např. máte v ložnici krásnou rodinnou fotografii s dětmi, dejte ji do kuchyně nebo do obývacího pokoje. Místo ní dejte partnerskou fotografií bez dětí.

• Fotky vašich nebo partnerových rodičů – utvrzují vás v roli dítěte svých rodíčů nebo snachy či zetě.

Ložnice je vaším intimním prostorem a pohled na fotku tchána či tchýně na nočním stolku vás může při vášnivém dovádění zchladit.

Jako fotky tedy nejlépe v ložnici mít?

Doporučuji výhradně fotky vás a vašeho partnera. A to pouze šťastné fotky, které na vás působí pozitivně. Ideální jsou například svatební nebo ze společné dovolené, která se opravdu vydařila.

S pomocí Feng Shui je možné vykouzlit z ložnice chrám vášně. Chce to umístit pár svůdných předmětů, zapojit barvy a smysly – přesný recept najdete v eBooku Kouzlíme s Feng Shui.

Jako 1. krok je ale potřeba se zaměřit na váše uvedené sabotéry vášně a co nejvíce jich z ložnice odstranit.

Váš partnerský život bude vzkvétat do nových dimenzí!

Stáhněte si eBook ZDARMA a další článek vám přijde mailem 🙂

Máte nějakou otázku? Napište mi na blanka@skola-harmonie.cz! Těším se na váš e-mail.