4 týdny, které vám pomohou zlepšit svůj život

další běh začíná 14. října 2018

28-denní Soul Coaching®

Tento unikátní  program je zaměřený na očistu ve 4 oblastech vašeho života:

 Mentální ~ Emoční ~ Duchovní ~ Fyzické.

28denní Soul Coaching®

„Program byl pro mě impulzem uvědomit si, jaký život chci žít. Pomohl mi štěstí žít, nikoli za ním jít. Doporučila bych ho všem, kteří cítí, že jejich život by chtěl vylepšit. Ať už zásadně nebo jenom trochu … Já chtěla jen trochu, ale výsledek je nakonec vysoce nad původním plánem :o)

Blanka je skvělá koučka, gratuluji všem, kteří se rozhodnou absolvovat program s ní.“

 

Soňa Plachá

účetní poradkyně

„Blančin Soul Coaching® program byl skvělý poměr cena a výkon. Hodně mi pomohl v náhledu na život a posunul mě zase o krok dál. Byl skvělý a podpora byla úžasná. Když se to přehouplo do 2. týdne, uvědomila jsem si, že kdybych v tom byla sama, nedělí jsem skončila. Ale ono ne, ono se pokračovalo vesele dál!

P.S.: Denní afirmace mám stále napsány na obrovské tabuli v obýváku 🙂 .“

Petra Celbová

auditorka

„Každým dnem mne uchvacovala propracovanost, komplexnost a hloubka programu. Díky práci na cvičeních, meditacím, sdílení zkušeností s ostatními účastníky a v neposlední řadě díky Vašemu citlivému provádění a Vaší podpoře jsem cítila, jak dobře jsem udělala, že jsem se do programu zapojila.

Účast v programu mi velmi pomohla uvědomit si, co je pro mě důležité, více respektovat a přijímat sebe sama a své potřeby, být sama k sobě laskavější.“

Šárka Valová

mateřská dovolená

Tento program má sílu změnit směr vašeho života

a naplnit jej HARMONIÍ.

Jestli cítíte, že právě to potřebujete, tak neváhejte! 

28denní Soul Coaching®